Pewnego dnia trójka przyjaciół stwierdziła, że trzeba stworzyć kurs pierwszej pomocy online dla rodziców, opiekunów i dziadków, którzy sprawują opiekę nad dziećmi, którzy zdają sobie sprawę z odpowiedzialności, którzy zastanawiają się co zrobiliby, gdyby ich dziecko uległo zadławieniu, wypadkowi lub zatruciu… Jak poradzić sobie prawidłowo ze skaleczeniem a jak walczyć z krwotokiem i nie dać się zwariować.

Jak działać! zamiast gorączkowo zastanawiać się, co robić i jak robić.

Uratuj.com to odpowiedź na potrzebę zdobycia najbardziej aktualnej wiedzy o zasadach udzielania pomocy dzieciom i prawidłowym postępowaniu w stanach zagrożenia życia u dzieci- zanim przyjedzie ambulans”

— Piotr Trychoń

Nie ma lepszego czasu na naukę pierwszej pomocy jak moment, kiedy zostajesz rodzicem. Pracując w ambulansie dziesiątki razy widziałem bezczynność, lament i panikę w oczach rodziców błagających o ratunek dla swojego dziecka. Ambulans rzadko dojedzie w zaledwie 2-3 minuty, a to te minuty decydują o dalszym losie dziecka w stanie zatrzymania oddechu. Nie stój biernie i zostań bohaterem w swoim domu! Ucz się z nami pierwszej pomocy. Nigdy w życiu nie będziesz żałował, że kupiłeś nasze szkolenie.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *